קבוצות ריצה בחיפה

אימוני כושר מכל סוג שהוא מצריכים יכולת התמדה ומשמעת עצמית – שני דברים שרבים מאיתנו נאבקים עימם. פעמים רבות אנו מבטיחים לעצמנו שנתחיל במשטר אימונים בריא שיכניס אותנו לכושר, אך התוצאה היא לא תמיד מה שאנו מקווים לה – האימונים הופכים לעול ואנו מפסיקים אותם עוד לפני שאנו מספיקים לפתח סיבולת בסיסית. אחד הפתרונות הטובים ביותר עבור בעיית ההתמדה הזו היא אימון בקבוצה, יחד עם אנשים היכולים לתת לכם את המוטיבציה שלא תמיד קיימת באופן טבעי. אימוני ריצה, כמו אלו שאתם יכולים ליהנות מהם עם קבוצת ריצה למתחילים, מהווים את אחד מסוגי האימון האהודים ביותר כיום, וכאשר תתחילו אותם, גם אתם לא תוכלו להפסיק!

קבוצת ריצה למתחילים – להיכנס לכושר בקצב שלכם

אנשים רבים המחליטים להתחיל לרוץ באופן קבוע עושים את אותה טעות – הם מציבים לעצמם יעדים קשה לעמוד בהם, כמו ריצה על בסיס יומי, ריצה מהירה, ריצה באזורים עם עליות, ועוד. כיוון שהגוף של אנשים שאינם מתאמנים על בסיס קבוע אינו רגיל לריצות, הוא אינו עומד בעומס של משטר אימונים אינטנסיבי.

לכן, חשוב להתחיל מנקודת אימון בעצימות נמוכה שתאפשר לכם לבנות את הסיבולת ואת ההתמדה שלכם באופן הדרגתי. תוכנית אימון ריצה למתחילים מתמקדת בפיתוח של סיבולת בקרב אנשים שאינם רגילים לאימונים על ידי ביצוע של אימוני ריצה הדרגתיים בעוצמה נמוכה שנבנית לאורך הזמן.

קבוצות ריצה בחיפה יאפשרו לכם להתאמן בצורה מהנה במיוחד בין נופי חיפה היפיפיים שיעניקו לכם את המוטיבציה שאתם צריכים עבור אימונים מהסוג הזה. כדי שתוכלו לעבור לקבוצות ריצה מתקדמות, קבוצות ריצה בחיפה מתחילות את האימונים בהליכה מהירה שהופכת לריצה איטית באימונים הראשונים. מהשלב הזה, תוכלו להתחיל ריצות קצרות, ועם הזמן אתם תרוצו מספר קילומטרים בלי שתרגישו את המאמץ שמרגישים בהתחלה של אימוני ריצה.

הבנייה של הכושר תאפשר לגוף שלכם להסתגל לאימונים בצורה בריאה, ועל מנת שתוכלו להתמיד בהם בהתאם לקצב שלכם. מעבר לכך, האווירה הקבוצתית היא אחד המאפיינים המהנים ביותר של קבוצת ריצה למתחילים, והיא תורמת מאוד גם לתחושת המוטיבציה. יחד עם קבוצות ריצה בחיפה, תוכלו ליהנות מדרבון תמידי של חברי הקבוצה שלכם, שיעזרו לכם להמשיך באימון גם בימים מאתגרים יותר.

קבוצות ריצה מהוות את אחת הדרכים המהנות ביותר להיכנס לכושר, ועם קבוצת ריצה למתחילים, תוכלו להתחיל להיכנס לכושר יחד עם אנשים שיעזרו לכם להתמיד לאורך כל הדרך.

לקריאה נוספת:

אימון אישי בחיפה

אימון פונקציונלי בחיפה

אימון ריצה למתחילים

קבוצות ריצה חיפה

אימונים בקבוצות קטנות

מהות הבחירה

לא לפחד מהפחד

בחיפה ישנן מספר קבוצות ריצה שפעילות בעיר.

אורבן פלייס הינה הקבוצה הבכירה והמוכרת ביותר. אנו מפעילים מספר קבוצות ברחבי העיר כשהאימונים במתבצעים מספר ימים בשבוע בבקרים ובערבים.  ישנן קבוצות מתקדמות וקבוצות למתחילים. את האימונים מעבירה מאמנת ריצה בכירה מוסמכת ענת אהרונוביץ'- רצת מרתונים ואולטרה חיפאית.

א. יתרון חברתי- לא רצים לבד, קבוצת הריצה מייצרת קהילה איכותית וקטנה.

ב. יתרון פסיכולוגי- ההתמודדות הקבוצתית מסייעת ליצור מחויבות הגעה לאימונים.

ג. יתרון מקצועי- ביצוע פעילות ספורטיבית תחת פיקוח והדרכה מקצועית. הליווי הספורטיבי משפר יכולות ומונע פציעות ספורט מטרידות.

ד. הריצה הקבוצתית משפרת הישגים בזכות התחרותיות הסמויה/ גלויה שיש. הקבוצה סוחפת לתוצאות ולשיפור.

א. קבוצות מתקדמים: יום שני 05:45, יום שלישי 19:30, יום חמישי 05:45, שישי/ שבת ריצה ארוכה בקבוצות קטנות. כמובן שלא חייבים להגיע לכל האימונים, ניתן לבחור.

ב. קבוצת שוטרים: יום ראשון בשעה 20:00

ג. פרויקט "גם אני רצה" – פרויקט החלמה מסרטן השד: ימי שני בשעה 19:00

ד. קבוצת מתחילים: ימי שני ורביעי בשעה 20:15

א. ריצה מאוד משחררת, אחרי אימון תחושת הסיפוק גדולה מאוד.

ב. גיוון- אפשר לרוץ במסלולים שונים.

ג. לא תלוי בחדר כושר או במיקום ספציפי.

ד. ספורט שניתן לעשות לבד או בקבוצה, לא תלוי באנשים אחרים ( טניס, משחקי כדור וכו').

ה. יחסית מיעוט בפציעות במיוחד אם תחת פיקוח של מאמנ/ת מקצועיים.

ו. רואים שיפור מהיר מאוד- תוך מספר שבועות בודדים רואים גרף שיפור מהיר.

ז. ספורט לשני המינים ומאפשר אימונים משותפים.

א. אנחנו יודעים ליצור אימונים שמתאימים לרמות השונות.

ב. ישנם קורסים למתחילים, מי שמרגיש שהוא מתקדם ויכול לרוץ מהר יותר יכול לעבור למתקדמים.

ג. סוגי האימונים ומבנה האימונים מאפשר לכל אחד להביע את עצמו ולמקסם את התהליך האימוני.