קבוצת ריצה- דרך כיפית לשמור על הכושר והבריאות

קבוצות ריצה חיפה | סטודיו לאימונים בחיפה | קבוצת ריצה בחיפה

אף על פי שפעילות גופנית וריצה, היו תמיד ספורט נגיש ויומיומי, לאנשים רבים עדיין ישנן חששות, אשר מקשות עליהם להפוך את הריצה להרגל חיים. יש לזכור כי פעילות זו הינה פשוטה, קלה ועשויה להתאים לכולם אם נעשה אותה באופן נכון ומסודר עם קבוצת ריצה. ובעיקר כאשר הקבוצה מנוהלת ע"י מדריכה בעלת ניסיון עשיר בענף הספורט. 

החוכמה היא להתמקד בריצה עצמה ובהצלחותיה ולא בכישלונותיה… מה הכוונה? – אל תנסו להתחרות ברצים אחרים כבר בהתחלה, היות ואכזבות לא תקדמנה אתכם לשום מקום. מומלץ ליהנות מהטבע ומריצה באזור פתוח ולחוש כי סופסוף אתם מניעים את הגוף ושומרים על כושר, ולא יושבים בחוסר מעש בבית.

אפשר להחליף בכל פעם מקום אחר לריצה, על מנת שהאימונים עם קבוצת ריצה לא תהפוך למשעממת מדי. כדאי לגוון כל פעם מקום אחר ולגלות מקומות חדשים באמצעות הריצה. ניתן לרוץ בפארק, בחוף הים ולנשום אוויר נעים, לשמוע את הרוח והגלים, מה שיקנה בכם רוגע ותחושה נעימה. מה שכן, כדאי לבדוק את מסלול הריצה שאתם הולכים אליו יום-יומיים לפני, בעיקר כדי לוודא שתוכלו לעמוד בעומס ולהצטייד בכמות מים מספיקה.

מתקשים לשמור על רצף אימונים? טיפים יעילים לאימוני ריצה

על מנת לשמור ולהתמיד באימוני ריצה, מומלץ להצטרף אל קבוצת ריצה, כך תמצאו עוד רצים שיהיו שותפים לחוויה ותזכו לאימונים מסודרים שמנוהלים ע"י מדריכת ריצה מקצועית ומנוסה. תוכלו להיות בקשר עם קבוצת הריצה, ליצור חברויות חדשות ולהתעדכן מולם בוואטס-אפ או בפייסבוק. נסו לרוץ בזמנים שונים ותבדקו מה השעה הנוחה לכם ביותר, מבחינת העייפות והכושר, במיוחד כאשר אתם חוזרים מיום עבודה מעייף. השתדלו לשמור על אימוני ריצה מעניינים ע"י גיוון במיקומי הריצות.

לרוץ ולשמור על כושר עם חברה נעימה

את כל הנושא הדרכת קבוצת ריצה, עיבדה ענת אהרונוביץ' בת ה-39 כבר לפני שנים ולאחר שלמדה קורס מאמני ריצה באוניברסיטת תל אביב, החליטה לפתוח קבוצות ריצה אינטימיות בעיר מגוריה בחיפה. לסטודיו שהיא פתחה קוראים סטודיו אורבן פלייס והוא מציע שלל אימוני כושר באווירה אינטימית בקבוצות קטנות. ענת עסקה בספורט בתחומים השונים מעל ל-10 שנים "וחייתה" במכוני כושר. את אורבן פלייס, פתחה ענת במטרה לתת בית למתאמנים וכל מי שמעוניין להתחיל לעשות משהו טוב בשביל עצמו אבל פחד ולא ידע כיצד התחיל. אימון ריצה בקבוצות, מעודד יותר ונעים יותר מבחינת החוויה, כאשר לכולם מכנה משותף. ריצה בקבוצות מסייעת לשמור על התמדה בריצה, במיוחד כאשר ישנה מדריכה מנוסה, כך שהסיכוי לפציעות או נזקים לשרירים או לאיברים אחרים בגוף הוא נמוך יותר. מוזמנים להצטרך אלינו למועדון הבוטיק של קבוצות הריצה בחיפה ותהנו מאורח חיים בריא, כיפי ומרענן.